حریم خصوصی
حریم خصوصی
حریم خصوصی

املاک تراس متعهد می شود که به حریم خصوصی کاربران خود احترام بگذارد. در این صفحه تعهدات و سیاستهای سایت در این زمینه شرح داده می شود.

   ما هرگز بدون اجازه از خودتان، دست به افشای اطلاعات خصوصی و فردی شما نخواهیم زد، مگر اینکه به موجب قانون توجیهی برای این کار وجود داشته باشد.

ما چه اطلاعاتی را جمع آوری می نماییم؟

   زمانیکه شما هر سایتی را مشاهده می کنید، اطلاعات معینی از شما به طور اتوماتیک جمع آوری می شود. ما نیز به ازای هر بیننده سایت بلاگ اسکای، بصورت اتوماتیک اطلاعاتی درباره کامپیوتر فرد و بازدید او از سایت جمع آوری کرده و ذخیره می نماییم:

 

       اطلاعاتی درباره آدرس IP کامپیوتر شما ( آدرسIP عددی است که بطور اتوماتیک زمانی که شما وارد شبکه وب می شوید به کامپیوتر شما تخصیص داده می شود. )

       آدرس اینترنتی سایتی که از طریق آن وارد سایت ما شده اید. ( برای مثال www.google.com )

       تاریخ و زمانی که شما وارد سایت ما می شوید و مدت زمانی که در سایت هستید.

       نام و نسخه سیستم عامل و مرورگر اینترنتی کامپیوتر شما. به عنوان مثال Windows 7/IE 11 ( این اطلاعات به طور اتوماتیک بوسیله کامپیوتر شما منتقل می شود. )

       صفحاتی از سایت که شما آنها را مشاهده می کنید.

 

   چنانچه وارد سایت ما شوید، صفحاتی را بخوانید، یا چیزهایی را دانلود نمایید، اینها اطلاعاتی هستند که جمع آوری می کنیم. ما از این اطلاعات استفاده می نماییم که تعداد بینندگان سایتمان را در بخش های مختلف مشخص کنیم و کمک می کند که سایتمان را برای بینندگان آن هر چه مفید تر نماییم. برای مثال از اطلاعات مرورگر اینترنتی به این منظور استفاده می کنیم که سایتمان را به گونه ای طراحی نماییم که تعداد افراد بیشتری بتوانند صفحات سایت را به درستی مشاهده نمایند.

   زمانیکه شما وارد سایت ما می شوید، اطلاعاتی غیر از اینهایی که گفته شد از شما جمع آوری و ذخیره نمی نماییم، مگر اینکه خود شما بخواهید که اطلاعات دیگری در اختیارمان بگذارید. مثلا اینکه شما فرمی را در سایت پر کنید که شامل اطلاعاتی از قبیل ایمیل، اسم و سن شما باشد و آنرا ثبت نمایید. 

 

موارد کلیدی مربوط به یک خط مشی خوب برای حفظ حریم خصوصی

1- ابتدا یک برآوردی از اطلاعاتی که جمع آوری کردید داشته باشید! ممکن است تعجب بکنید یا نا آشنا باشید از اطلاعاتی که روی وب سایت تان از کاربران تهیه شده است. با تیم IT و فروشندگان آنلاین برای اطمینان از به روز رسانی و تکمیل لیست صحبت کنید.

2- آنچه را که با اطلاعات کاربران تان انجام می دهید، مستند کنید. آیا اطلاعات آنها با همکاران و کاربران دیگر به اشتراک گذاشته شده یا در جایگاه خود حفظ شده است؟اگر شما اطلاعات را برای یک منظور (مانند مورد ثبت نام) جمع آوری می کنید. و آیا توانستید از آنها برای مقاصد دیگر (مانندکمپین بازاریابی آتی) استفاده کنید؟ این را به لیست اضافه کنید.

3- زبان شفاف و واضح در کار خیلی مهم است. سیاست حفظ حریم خصوصی وبسایت ها برای کاربران است. در پشت اصطلاحات قانونی پنهان نشوید و روان صحبت کنید!

4- در تنظیم خط مشی کوتاه، شیرین و حتی به نقطه یک وجه مثبت است. بدون اینکه چیزی را کنار بگذارید مستقیماً به نقطه ای که حفظ حریم خصوصی کاربران به خوبی شفاف شده است، بروید.

5- در بیانیه خط مشی حفظ حریم خصوصی دیگران “کپی یا پیست نکنید و این کار خوبی نیست و … وجود دارد اما خط مشی شما باید با نیاز سایت شما و کاربران ، تهیه شود.

چه مواردی در خط مشی حفظ حریم خصوصی وجود دارد؟

1– چگونه اطلاعات کاربران  را جمع آوری کنید، بیشتر وب سایت ها اطلاعات داوطلبانه را از کاربران شان  شامل فرم های تماس، اشتراک خبرنامه و ثبت نام خدمات ،جمع آوری می کنند.

2- چگونه این اطلاعات را به کار می برید، اغلب اطلاعات کاربران را در داخل وبسایت فقط استفاده می کنند، اما اگر این اطلاعات را می خواهید بفروشید، به اشتراک بگذارید یا به کسی دیگر اجاره بدهید حتما ذکر کنید.

3- ارتباطات ایمیلی، اغلب وب سایت ها یک فرمی دارند که مردم ایمیل شان را در آن وارد می کنند. خط مشی تان را با شفافیت درباره کاری که با ایمیل کاربران انجام می دهید توضیح دهید. این شفاف سازی مسئله مهمی است که کاربران از شما انتظار دارند. بعد اجزایی را مشخص کنید که چگونه کسی می تواند قبول نکند یا ایمیل اطلاع رسانی را رد کند( این مربوط به جمع آوری شماره های تلفن کاربران هم می شود).

4- کاربرد کوکی ها، اغلب وب سایت ها کوکی ها را ذخیره می کنند (شامل هر وب سایتی که با گوگل آنالیتیکس اجرا می شود).شما  باید این موضوع را در خط مشی تان ذکر کنید بعلاوه اینکه شما با کوکی  در مورد اطلاعات قابل شناسایی شخصی لینک هستید.

5- اطلاعات لینک بیرونی، اگرسایت شما با دامنه های مختلف لینک است، خوب است که به مردم یادآوری کنید که برای هر محتوایی یا سیاستی در وب سایت های دیگر مسئول نیستید. لازم است، اشاره کنید که سایت شما ممکن است در لینک بیرونی باشد. شما این وب سایت ها را کاملاً تایید نمی کنید.

6- اطلاعات قانونی، وقتی یک تحقیق قانونی پیچیده می شود، شما مجبور می شوید برای دادگاه، اطلاعات درباره کاربران فراهم کنید. بعضی از اوقات، خوب است که این مورد ذکر شود که شما در موقعیتی مجبورید اطلاعات را علی رغم میل تان به اشتراک بگذارید مثلاً برای دادگاه که یک مرجع قانونی است.

7- اطلاعات در مورد خط مشی خودتان، به کاربران درباره خط مشی تان صحبت کنید. هر چند یکبار خط مشی حفظ حریم خصوصی وبسایت ها را برای خود به روز کنید و با کاربرانی که با شما تماس می گیرند ارتباط برقرار کنید.

8-اطلاعات تماس، مشخص کنید که چگونه کاربر می تواند تماس بگیرد.

با اطلاعاتی که امروز در اختیار شما گذاشتیم می توانید از مشکلات کپی شدن و دزدی از محتوا و اطلاعات وبسایت خود تا حد زیادی جلوگیری کنید.

 

مراقب باشید، گول نخورید...

اگر میخواین در معامله سرتون کلاه نره و شیرینی معامله و صاحب ویلا شدن، زیر زبونتون باشه؛ حتما از زمینی که میخواین بخرین، استعلام بگیرین و مطمن بشین زمینی که میخرین بدون مشکله.

یا حتی حتما حواستون باشه ویلا یا زمین داخل بافت باشه. بعضی زمین‌ها هستن که هیچگونه بافتی براشون تعیین نشده و بعد‌ها با روی کار اومدن طرح‌ هادی به مشکل برمیخورن و شاید تغییراتی روی اونها اعمال بشه که هزینه‌های جبران ناپذیری ایجاد کنه.

مراقب باشین که کارهای قانونی ویلاتون کاملا رعایت شده باشه. بعد از تمام این نکات، میتونین قولنامه رو امضا کنین. فقط دقت کنین که روی قرارداد مهر شورا و کد رهگیری هم موجود باشه.

خرید ویلا در شمال روند حساسی داره که استفاده از نظر و تجربه‌ی کاربلدان حوزه‌ی خرید و فروش ویلا در شمال رو میطلبه، پس علاوه بر رعایت موارد بالا، حتما از مشاورین متخصص ما هم کمک بگیرین.

و در نهایت تبریک میگیم! شما صاحب ویلا در شمال کشور شدین...

 

افشاء

اطلاعاتی که در اختیار ما قرار می‌دهید در سرورهای امن ما قرار می‌گیرد. همچنین ممکن است ما اطلاعات جمع آوری شده درباره استفاده از سایت خود را در اختیار اشخاص ثالثی قرار دهیم اما این موارد شامل اطلاعاتی که قابل استفاده برای تعیین هویت شما باشند نخواهد بود. هر جا که رمز ورودی به شما ارائه شده (یا خود انتخاب کرده‌اید)، این رمز ورود شما را قادر خواهد ساخت تا به بخش‌های مشخصی از سایت ما دسترسی داشته باشید، حفظ و نگهداری از این رمز ورود بر عهده شخص شما خواهد بود. ما از شما می‌خواهیم تا این رمز ورود را در اختیار هیچکس قرار ندهید

 ما از روش‌های سخت گیرانه و امنیتی در جهت تلاش برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به آن‌ها استفاده خواهیم کرد. 
کشورهای خارج از جامعه اقتصادی اروپا همیشه قوانین حفاظت اطلاعات قوی ندارند. به هر حال ما همیشه برای اطمینان از اینکه اطلاعات شما مطابق این خط مشی استفاده شود تلاش خواهیم کرد. مگر در مواردی که قانون ملزم بداند، ما هیچ بخشی از اطلاعاتی که شما در اختیارمان گذارده‌اید را در اختیار دیگران نگذاشته، به فروش نرسانده و توزیع نخواهیم کرد. 
در پایان اگر تجارت ما وارد سرمایه گذاری مشترک با شرکت دیگری شده و یا با موسسه‌ای دیگر ادغام یا به آن فروخته شود، اطلاعات شما به شرکا یا مالکان جدید اعلام خواهد شد.

 

ما خود امنیت هستیم .

املاک تراس

1351 کلمه